25 Zilhicce 1442 | 5 Ağustos 2021 Perşembe

CANLI DİNLECANLI DİNLE

M. Es’ad Coşan Hocaefendi  Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
İlim, fikir ve gönül önderi M. Es’ad Coşan Hocaefendi yâd ediliyor...
İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi, doğumlarının hicri 80. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. Es’ad Coşan Hocaefendi, AKRA’da gün boyu süren özel yayın akışıyla, İskenderpaşa Camii’nde özel programlarla ve hatim dualarıyla yâd ediliyor.

M. Es’ad Coşan Hocaefendi dualarla yâd edildi
20. yüzyılın önemli âlim, ârif, lider ve mürşid-i kâmillerinden M.Es’ad Coşan Hocaefendi, dünyaya gelişinin hicri 80. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla anıldı. İskenderpaşa Camii’ndeki programda Doç. Dr. Bilal Baş, “Bir Muslih Mürşid-i Kâmil Olarak Mahmud Es'ad Coşan Hocaefendi” konulu bir konuşma yaptı

M. Es’ad Coşan Hocaefendi dünyaya gelişinin hicri 81. yılında yâd ediliyor
21. yüzyılın önde gelen mürşid-i kâmillerinden ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi, dünyaya gelişinin Hicri 81. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor.

M. Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi’ye göre sırat-ı müstakim üzere olmak
Yâd günü vesilesiyle ilim, fikir ve gönül önderi merhum ve muhterem M. Es’ad Coşan Hocaefendi’nin “sırat-ı müstakim olmak, dosdoğru istikamet üzere bulunmak” konusundaki fikir ve tavsiyelerini paylaşıyoruz...

M. Es’ad Coşan (Rh. A.) Hocaefendi dualarla yâd edildi
21. yüzyılın önde gelen mürşid-i kâmillerinden ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi, dünyaya gelişinin Hicri 81. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla anıldı. Doç. Dr. Bilal Baş, “Mahmud Es'ad Coşan Hocaefendi’ye Göre Sırat-ı Müstakim Üzere Olmak” konusunda katılımcılara bilgi verdi.

M. Es’ad Coşan Hocaefendi Yâd Ediliyor - ÖZEL YAYIN AKIŞI
İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi doğumlarının 84. yılında, Hicri 13 Safer 1441, Miladi 12 Ekim 2019 Cumartesi günü özel programlarla yâd ediliyor.