20 Cemaziyelahir 1443 | 23 Ocak 2022 Pazar

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Kandil Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
AKRA FM’den Mi'rac Kandili özel yayın akışı
Mübarek üç ayların kutlu zaman dilimlerinden ikincisi teşrif etti… Feyzin ve bereketin arttığı Mi’rac Kandili’ni AKRA FM’de özel yayın akışıyla idrak ediyoruz. Peygamber (sas) Efendimiz’den başka hiçbir beşere nasip olmayan İsra ve Mi’rac mucizesiyle ilgili hazırladığımız sohbet, söyleşi ve belgesellerden oluşan programlarımızı, 16 Haziran 2012 Cumartesi günü radyonuz AKRA FM’de dinleyebilirsiniz.

En Mühim İşimiz: Berat Kandilimizin İhyası
İlim, fikir ve gönül önderi merhum Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi’nin İslam Mecmuası’nın Ocak 1996 nüshası için kaleme aldığı “En Mühim İşimiz: Berat Kandilimizin İhyası” başlıklı başyazısını, Berat Kandili münasebetiyle istifadenize sunuyoruz.

Ramazanın müjdecisi 'üç aylar'a girdik
İçinde Regaip, Miraç ve Berat kandilleri ile Kadir Gecesi'ni barındıran "üç aylar" başladı. Üç ayların ilk ayı recebin ilk perşembe günü olan Regaip Kandili bugün idrak edilecek.

AKRA FM’DEN REGAİB KANDİLİ ÖZEL YAYIN AKIŞI
Mübarek üç ayların başladığını haber veren kutlu zaman dilimlerinden Regaib Kandilini, AKRA FM’de özel yayın akışıyla idrak ediyoruz. Sohbetlerden, söyleşilerden ve özel programlardan oluşan yayın akışımızı 23 Nisan 2015 Perşembe günü radyonuz AKRA FM’den gün boyu takip edebilirsiniz.

Kandil gecesi camiler doldu taştı
Mübarek üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Regaip Kandili, başta Eyüp Sultan, Sultanahmet ve Süleymaniye olma üzere tüm camilerde dualarla eda edildi.