20 Cemaziyelahir 1443 | 23 Ocak 2022 Pazar

CANLI DİNLECANLI DİNLE

zam şampiyonu Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
İstanbul'un zam şampiyonu sivri biber oldu
İstanbul Ticaret Odası (İTO), Ağustos ayında ve yıllık bazda İstanbul'da perakende fiyatları en fazla artan ve azalan maddeleri, fiyat ve artış oranlarıyla birlikte açıkladı.

İstanbul'un zam şampiyonu çocuk ayakkabısı
Eylül ayında, İstanbul'un zam şampiyonu, çocuk ayakkabısı oldu İstanbul'un zam şampiyonu, çocuk ayakkabısı oldu. Eylül'de çocuk ayakkabısının fiyatı bir önceki aya göre yüzde 12.03 oranında artış gösterdi.

Geçen yıl tarlada çürüdü bu yıl zam şampiyonu
Patatesin fiyat artışında, üreticinin geçen sene maliyetinin altında kaldığı için tarlada çürümeye terk ettiği patatesin ekiminden vazgeçmesinin etkili olduğu belirtiliyor.

Ekim ayı enflasyon rakamları
Enflasyon Ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 1,80 artış kaydetti. Bir önceki yılın aynı ayına göre ise enflasyon yüzde 7,70 olarak gerçekleşti.

Zam şampiyonu limonun üreticisi dertli
İstanbul Ticaret Odası'nın verilerine göre Haziran ayında yüzde 30,37 ile fiyatı en fazla artan ürün olan limonun üretim merkezi Mersin'de üreticiler, artıştan tüccarlar ve aracıların kazançlı çıktığını belirtti.

İstanbul'un zam şampiyonu palto
İstanbul Ticaret Odası (İTO) 2015 Ekim ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünleri açıkladı. 2015 Ekim ayında İTO’nun İstanbul Ücretliler Geçinme İndeksi’nde yer alan 242 ürünün 97’sinin perakende fiyatı artarken, 42 ürünün fiyatı düştü.