23 Şaban 1445 | 4 Mart 2024 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Yâd Günleri Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
1433 YÂD GÜNLERİ HATİM DUYURUSU
Mehmed Zahid Kotku (Rh. A.) ve Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor.

1440 YÂD GÜNLERİ HATİM DUYURUSU…
M. Zâhid Kotku(Rh.A) ve M. Es’ad Coşan(Rh.A) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi,doğumlarının 125. yılında, Hicri 1 Safer 1440, Miladi 10 Ekim 2018 yâd edilirken; M. Es’ad Coşan Hocaefendi ise doğumlarının 83. yılında, 13 Safer 1440, 22 Ekim 2018 Pazartesi günü yâd edilecek.

1435 YÂD GÜNLERİ HATİM DUYURUSU…
Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) ve Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. Okunan hatimlerle ilgili bilgileri, İskenderpaşa Camii Derneği’nin 0 212 525 66 27 no’lu telefonuna bildirebilir, 0212 621 99 74 nolu faksına gönderebilir veya [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

MEHMED ZÂHİD KOTKU HOCAEFENDİ YARIN YÂD EDİLİYOR
20. yüzyılın önemli mürşidi kâmillerinden gönüller sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi, dünyaya gelişinin Hicri 120. yıldönümü vesilesiyle Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla 30 Muharrem 1435/3 Aralık 2013 Salı günü yâd ediliyor. Yâd günü akşam namazını müteakiben İskenderpaşa Camii’nde çeşitli programlar tertip edilecek.

1439 YÂD GÜNLERİ HATİM DUYURUSU…
Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) ve Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. M. Zâhid Kotku Hocaefendi 21 Ekim Cumartesi; M. Es’ad Coşan Hocaefendi ise 2 Kasım 2017 Perşembe günü yâd edilecek...

1439 YÂD HATİM DUYURUSU
İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi doğumlarının 82. yılında, Hicri 13 Safer 1439, Miladi 2 Kasım 2017 Perşembe günü akşam namazını müteakip İskenderpaşa Camii’nde özel programlarla ve hatim dualarıyla yâd edilecek...

1436 YÂD GÜNLERİ HATİM DUYURUSU…
Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) ve Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. Gönüller Sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi, doğumlarının 121. yılında, Hicri 30 Muharrem 1436, Miladi 23 Kasım 2014 Pazar günü akşam namazını müteakip İskenderpaşa Camii’nde;

Dr. Necdet Yılmaz: Cami merkezli bir irşad faaliyeti yürüttü
13 Kasım 1980 tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşan gönüller sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi’yi, dünyaya gelişlerinin hicri 121. yıldönümünde yâd ediyoruz. DunyaBizim.Com sitesinden Yusuf Sami Kamadan’ın Mahmud Es'ad Coşan Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkanı Dr. Necdet Yılmaz ile Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi’nin hayatı, çalışmaları ...

Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi doğumunun Hicri 121. yılında yâd edildi
20. yüzyılın mürşidi kâmillerinden gönüller sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi, dünyaya gelişinin Hicri 121. yıldönümünde Kur'an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd edildi. M. Zâhid Kotku Hocaefendi, AKRA FM'de özel yayın akışıyla, akşam namazını müteakiben ise İskenderpaşa Camii'nde sevenleri tarafından anıldı.

M. Zâhid KotkuHocaefendi görev yaptığı Bursa İzvat Camii’nde yâd ediliyor
20. yüzyılın önde gelen mürşidi kâmillerinden Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) Hocefendi, doğumlarının Hicri yıl dönümde, Bursa İlim Kültür Ahlak ve Çevre Derneği BİKAÇED, BURHAD ve İrfan Gençlik tarafından tertip edilecek bir programda sevenleri tarafından yâd edilecek.

M. Zâhid Kotku Hocaefendi İskenderpaşa Camii’nde yâd edildi
20. yüzyılın önde gelen mürşidi kâmillerinden gönüller sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi, dünyaya gelişinin Hicri 121. yıldönümünde Kur'an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd edildi. M. Zâhid Kotku Hocaefendi, AKRA FM'de özel yayın akışıyla, akşam namazını müteakiben ise İskenderpaşa Camii'nde sevenleriyle tarafından anıldı.

Mahmud Esad Coşan Hocaefendi, Eskişehir'de yâd ediliyor
Eskişehir Malhatun Dostluk Çevre ve Kültür Derneği, ilim, fikir ve gönül önderi Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendiyi, 30 Kasım 2014 Pazar günü özel bir programla yâd edecek. Prof. Dr. Tahir Yaren ve Prof. Dr. Bilal Kemikli'nin konuşmacı olarak katılacağı programın sunumunu AKRA FM program yapımcısı Ömer Faruk Tuna yapacak.

Erzurum, Kilis ve Karabük'te Yâd Programları
20. yüzyılın önde gelen mürşidi kâmillerinden Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) Hocefendi ile İlim, fikir ve gönül önderi merhum Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi, doğumlarının hicri yıldönümlerinde Erzurum, Kilis ve Karabük'te düzenlenen özel programlarla yâd ediliyor

İlim, fikir ve gönül önderi M. Es’ad Coşan Hocaefendi yâd edildi
20. yüzyılın önemli âlim, ârif, lider ve mürşid-i kâmillerinden Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi, dünyaya gelişinin hicri 79. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve AKRA’da özel programlarla yâd ediliyor. M. Es’ad Coşan Hocaefendi, AKRA FM’de farklı programdan oluşan özel yayın akışıyla gün boyu, akşam namazını müteakiben ...

M. ES’AD COŞAN HOCAEFENDİ YÂD GÜNÜ ÖZEL YAYIN AKIŞI
20. yüzyılın önemli âlim, ârif, lider ve mürşid-i kâmillerinden Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi, dünyaya gelişinin hicri 79. yıldönümünde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve AKRA’da özel programlarla yâd ediliyor.