15 Muharrem 1444 | 13 Ağustos 2022 Cumartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

AKRA FM Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
AKRA FM, KURBAN BAYRAMI’NDA DA DOPDOLU…
Gönüller sultanı Mehmed Zahid Kotku (Rh.A.) ile ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) hocaefendilerin bayram özel sohbetleri, ilim adamlarıyla yapılan bayram özel söyleşileri, bayramlaşmanın ve bayramı idrak etmenin önemini anlatan ve hatırlatan radyo programları…

AKRA FM’DEN HİCRİ 1433'TE 11’İ YENİ OLMAK ÜZERE 70 FARKLI PROGRAM
Yeni yayın dönemini hicri yeni yılla birlikte başlatma geleneğini sürdüren AKRA FM, Hicri 1433 yılında 11’i yeni programla yayın akışını zenginleştiriyor. AKRA FM 70 farklı programla dinleyicilerine hitap edecek.

HİCRİ TAKVİM'İN HAYATIMIZDAKİ ÖNEMİNİ İDRAK EDELİM
Avustralya’nın Brisbane şehrinde gerçekleştirilen "Mahmud Esad Coşan (Rh.A.) Hocaefendi’yi Yâd Programı"nda Muharrem Nureddin Coşan Hocaefendi’nin yaptığı konuşmayı, Hicri Yeni Yıl münasebetiyle sadeleştirerek istifadenize sunuyoruz.

HİCRİ YENİ YIL VE HİCRİ TAKVİM
İlim, fikir ve gönül önderi merhum Mahmud Esad Coşan Hocaefendi’nin 7 Nisan 2000 tarihinde Avustralya’dan AKRA FM’e hicri yeni yıl vesilesiyle yaptığı sohbetin metnini ve ses kaydını istifadenize sunuyoruz.

AKRA FM’den Mevlid Kandili Özel: Es-Sâdık Aleyhisselam
Gönüller sultanı Mehmed Zâhid Kotku (Rh.A.) ve ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Esad Coşan (Rh.A.) hocaefendilerin Peygamber (sas) Efendimizi anlatan sohbetlerinden ilim adamlarıyla yapılan Es-Sadık konulu söyleşilere, belgesellerden naat-ı şeriflere kadar birçok programı Cuma günü AKRA FM’den takip edebilirsiniz.

AKRA FM'den Berat Kandili özel yayın akışı…
Hayat kılavuzumuz Kur’an-ı Kerim’in Levh-i Mahfuz’dan dünya semasına indirildiği, semadan rahmetin yağdığı, tevbe edenlerin kurtuluşla müjdelendiği mübarek Berat Kandilini AKRA FM’de özel yayın akışıyla idrak ediyoruz…

AKRA FM’den Ramazan ayına özel 30 farklı program
AKRA FM, 30 gün sürecek Ramazan ayına özel hazırladığı 30 farklı programdan oluşan yayın akışıyla onbir ayın sultanını karşılıyor. Ramazan ayında, Harem-i Şerif’ten yapılan 24 saat kesintisiz canlı yayını sitemizden takip edebilirsiniz.

AKRA FM, KURBAN BAYRAMI ÖZEL YAYIN AKIŞI
Kulun Rahman’a yakınlaştığı müstesna andır bayram... Birlik ve beraberlik vesilesi bildiğimiz Kurban bayramını, AKRA FM’de özel yayın akışıyla idrak etmeye gayret ediyoruz. Gönüller sultanı Mehmed Zahid Kotku (Rh.A.) ile ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) hocaefendilerin bayram özel sohbetleri, ilim adamlarıyla yapılan bayram özel söyleşileri, bayramlaşmanın ve bayramı idrak etmenin önemini anlatan ve hatırlatan radyo programları…

AKRA FM’DEN REGAİB KANDİLİ ÖZEL YAYIN AKIŞI
Mübarek üç ayların başladığını haber veren kutlu zaman dilimlerinden Regaib Kandilini, AKRA FM’de özel yayın akışıyla idrak ediyoruz. Sohbetlerden, söyleşilerden ve özel programlardan oluşan yayın akışımızı 30 Mart 2017 Perşembe günü radyonuz AKRA FM’den gün boyu takip edebilirsiniz.

Helal ve Sağlıklı Gıda Hakkında Bilmediklerimiz
Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde AKRA FM’in iletişim sponsorluğunda 2 Mart 2013 Cumartesi günü “Helal ve Sağlıklı Gıda Hakkında Bilmediklerimiz” programı düzenlenecek.

AKRA FM'den Ramazanda 30 farklı program
AKRA FM, 30 gün sürecek Ramazan ayına özel hazırladığı 30 farklı programdan oluşan yayın akışıyla onbir ayın sultanını idrak ediyor. Ramazan ayında Harem-i Şerif’ten 24 saat kesintisiz canlı yayın sitemizden takip edebilirsiniz. Ramazan boyunca saat 19.00’da başlayan İftar Sofrası’nda her gün Türkiye’nin en önde gelen ilim adamları Ramazana dair düşüncelerini anlatıyor.

AKRA FM'den Ramazan Bayramı Özel Yayın Akışı
Mevla bizi affede Gör ne güzel ıyd olur Cürm ü hatalar gide Bayram o bayram olur Manevi temizlenme ayının ardından sevince gark etmek ve gönülleri şenlendirmek için Ramazan Bayramı geldi… AKRA FM Bayram özel programlarıyla yine çok farklı, yine çok dinamik…Merhum Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi’nin Bayram Özel Sohbetleri ve Başmakaleleri...

AKRA FM'e 'Engelli Dostu Radyo' ödülü
Engellilerin sorunlarını gündeme getirip çözüm önerileri geliştirme yönünde faaliyetlerini sürdüren Canda Özür Olmaz Derneği, engellilerin hayatlarını kolaylaştıran yayınları nedeniyle AKRA FM’e “engelli dostu radyo” ödülü verdi.

AKRAdaşım’a 'En İyi Çocuk Radyo Programı' ödülü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 4.'sü düzenlenen ve 41 ülkeden yaklaşık 1000 misafirin katıldığı 'Çocuk, Eğitim ve Eğlence Fuarı' etkinlikleri çerçevesinde Kocaelili çocuklar tarafından internette yapılan oylamayla belirlenen 'Çocuk Yüzlü Ödüller' töreni sahiplerine takdim edildi.

AKRA FM'e 'Ekonomi Basını Başarı Ödülü'
Ekonomi Gazetecileri Derneğince (EGD) düzenlenen ''Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'', İstanbul Ticaret Odasının (İTO) Cemile Sultan Tesislerinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.