10 Rebi'ül-evvel 1442 | 27 Ekim 2020 Salı

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Almanya Vision Zinde Derneği Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
M. Es'ad Coşan Hocaefendi Almanya'da yâd ediliyor
İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi, doğumlarının 82. yıldönümüde, Almanya'nın Mannheim şehrinde de sevenleri tarafindan özel bir programla yâd ediliyor.

Avrupa aile tanışma dinlenme eğitim programı 3 Nisan'da
Almanya Vision Zinde Derneği öncülüğünde organize edilen geleneksel Avrupa Aile Tanışma, Dinleme ve Eğitim Programı, Avrupa’nın birçok ülkesinden ailelerin katılımıyla 03-06 2015 Nisan tarihleri arasında Almanya'nın Oberwesel şehrinde gerçekleştirilecek.

Almanya Visionzinde Gençlik izcileri, ilk kampını tamamladı
Almanya'da Visionzinde Gençlik'e bağlı olarak yürütülen izcilik çalışmaları kapsamında Visionzinde Gençlik İzcilik Birimi, haftalık ünite çalışmalarına başlamasının ardından ilk kulüp kampını gerçekleştirdi.

Almanya'da 'Çizgilerle 40 Hadis' sergisi
Almanya`da faaliyetlerini sürdüren Vision Zinde Derneği, Mannheim Ditib Yavuz Sultan Selim Camii işbirliği ile "Çizgilerle 40 Hadis" sergisi düzenliyor.

Prof. Dr. M. Es'ad Coşan Hocaefendi Avrupa'da yâd ediliyor
İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi, doğumlarının hicri 81. yılında 26 Safer, Miladi 26 Kasım Cumartesi günü Almanya'nın Mannheim şehrinde ve 27 Kasım Pazar günü Danimarka’nın başkenti Kopenhag´da dualarla, hatimlerle ve özel programlarla yâd ediliyor.