23 Şaban 1445 | 4 Mart 2024 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

es-Sâdık Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
Zonguldak'ta es-Sâdık Aleyhisselam programı
Zonguldak Sosyal Gelişim Derneği, 9 Haziran 2012 Cumartesi günü saat 14:00 da “Es- Sâdık (sas.)” temalı bir anma programı tertip edecek.

Kahramanmaraş’ta kutlu doğum özel: es-Sâdık Aleyhisselam
Kahramanmaraş’ın etkin sivil toplum kuruluşlarından Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, Peygamber (sas) Efendimizin dünyayı teşrifinin yıldönümü vesilesiyle 26 Rebi’ül-evvel 1433, bugün (18 Şubat 2012 Cumartesi) akşam Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde “es-Sâdık (sas)” temalı kutlu doğum programı tertip ediyor.

Antalya'da es-Sâdık Aleyhisselam programı
Antalya Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, Kutlu doğum haftası münasebetiyle 8 Cemaziyelevvel 1433, 31 Mart 2012 Cumartesi akşamı saat 20:00 da “Es-Sadık (sas.)” temalı Kutlu Doğum programı tertip edecek.

Malatya'da Es-Sâdık Kutlu Doğum Programı
Malatya'da Öncü Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği, Kutlu doğum haftası münasebetiyle 25 Mart 2012 Pazar Saat 19:45’de “Es-Sadık (sas.)” temalı Kutlu Doğum programı tertip edecek. Malatya Belediye Konferans Salonunda gerçekleştirilecek programda, Peygamber Efendimiz’in “Es-Sadık” ismine vurgu yapılacak.

Antalya ve Kayseri'de Es-SÂDIK programları
Kayseri Eğitim Kültür Ahlak ve Çevre Derneği, Peygamber (sav) Efendimizin dünyayı teşriflerinin yıldönümü vesilesiyle bugün (31 Mart 2012 Cumartesi) saat 20.00’de Kayseri il özel idare konferans salonunda “es-Sâdık” temalı bir program tertip ediyor.

Yurtta 'es-Sâdık' Aleyhisselam Kutlu Doğum programları
Yozgat Eğitim Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Klübü tarafından Peygamber (s.a.s.) Efendimiz’in dünyaya teşrifleri münasebetiyle bugün (06 Nisan 2012 Cuma) “es-Sâdık (s.a.s.)” konulu Kutlu Doğum programı tertip edilecek.

Samsun’da kutlu doğum özel: es-Sâdık Aleyhisselam
Samsun Çevre Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ile Yıldız Gençlik, Spor ve İzcilik Klübü tarafından Peygamber (s.a.s.) Efendimiz’in dünyaya teşrifleri münasebetiyle bugün (7 Nisan 2012) “es-Sâdık (s.a.s.) Mevlid 1433” konulu Kutlu Doğum programı tertip edilecek.

İzmir'de es-Sâdık Aleyhisselam programı
İzmir Ahlak Kültür ve Çevre Derneği(AKÇEV ) tarafından Peygamber (sav) Efendimiz’in dünyaya teşriflerini ifade eden 'Kutlu Doğum Haftası'nda hazırlanan es-Sadık(sav) programı, 16 Nisan 2012 Pazartesi akşamı, Saat 20.30'da Fuar İsmet İnönü Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Sivas’ta 'Okuyorum Yarışıyorum' meal bilgi yarışması sonuçlandı
Sivas’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından Ahlak Kültür ve Çevre Derneği’nin Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu’yla birlikte düzenlediği "Okuyorum, Yarışıyorum; Kur’an Meali Bilgi Yarışması-2” sonuçları açıklandı.

Ankara'da Kutlu Doğum özel porgramı es-SADIK
Keçiören Çevre, Eğitim ve Kültür Derneği, Peygamber Efendimizin (S.A.S.) dünyayı teşriflerinin kutlandığı ve geleneksel hale geldiği, Kutlu Doğum Ayı olarak anılmaya başlayan Nisan Ayının 20. gecesi Cuma akşamı(bugün), Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde “es-Sadık O, özü sözü bir olandır” temalı anma programı tertip ediyor.

Sakarya'da es-Sâdık Kutlu Doğum özel programı
Betül Hanımlar Eğitim Kültür ve Çevre Derneği tarafından hazırlanan, Mevlid 1433 es-Sadık programı 6 Cemaziyelahir 1433/28 Nisan 2012 Cumartesi saat 14:30da Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Sarayında gerçekleştirilecek.

Isparta’da es-Sadık Aleyhisselam programı
Isparta’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Gülistan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği, kutlu doğum etkinlikleri kapsamında Pazar günü bir program tertip ediyor.

Kocaeli'de Kutlu Doğum özel programı: es-Sadık
Kocaeli Bilim Kültür ve Sanat Derneği, Peygamber Efendimizin (S.A.S.) dünyayı teşriflerinin kutlandığı Kutlu Doğum Etkinlikleri çerçevesinde 30 Nisan 2012 Pazartesi akşamı, Süleyman Demirel Kültür Merkezinde “es-Sadık O, özü sözü bir olandır” temalı anma programı tertip ediyor.