28 Zilka'de 1443 | 27 Haziran 2022 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Server İletişim  Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
Bir Papaz nasıl Müslüman oldu?
Merhum Prof. Dr. Mahmud Es'ad Coşan Hocaefendi'nin profesörlük takdim tezi olan ve ilk kez 1982 yılında basılan Risâle-i İslâmiyye eserinin yenilenmiş baskısı...

En güzel karne hediyesi: 'Çocuklarla Başbaşa'
Çocuklarına karne hediyesi düşünen ailelere Server İletişimin bir tavsiyesi var. Merhum Mahmud Esad Coşan Hocaefendi'nin, Gülçocuk dergisinde kaleme aldığı yazılardan oluşan 'Çocuklarla Başbaşa', çocuklarınız için güzel bir karne hediyesi...

Server İletişim'den müstesna bir eser: 'Makâlât-ı Hacı Bektaş-ı Velî'
İlim, fikir ve gönül önderi merhum Mahmud Esad Coşan Hocaefendi'nin 'Makâlât-ı Hacı Bektaş-ı Velî' adlı eseri, Server İletişim tarafından kitapseverlerin istifadesine sunuldu. Hacı Bektâş-ı Velî, XIII. yüzyılda Anadolu’da yaşamış, vefatından sonraki dönemde...

Server İletişim’den müstesna bir eser: İSLÂM
İlim, fikir ve gönül önderi merhum Mahmud Esad Coşan Hocaefendi'nin “İslâm” adlı eseri, Server İletişim tarafından kitapseverlerin istifadesine sunuldu. Eser M. Es’ad Coşan Hocaefendi'nin “sahih İslâm’ın bilinmesi ve bir yaşam biçimi olarak hayata hâkim kılınması” amacıyla yaptığı konuşma, yazı ve çevirilerini içeriyor.

Almanya’da aile tanışma, dinlenme ve eğitim programı
Almanya Vision Zinde Derneği öncülüğünde organize edilen geleneksel Aile Tanışma ve Dinleme Programı, Avrupa’nın birçok ülkesinden ve Almanya’nın çeşitli bölgelerinden ailelerin katılımıyla 18-21 2014 Nisan tarihleri arasında Hamburg şehri yakınlarında gerçekleştirilecek.

Server İletişim Üsküdar Kitap Fuarında…
Başta Feyzü'l Fûrkân Kur'an-ı Kerîm ve Açıklamalı Meali ile Mehmed Zâhid Kotku ve Mahmud Es’ad Coşan hocaefendilerin eserleri olmak üzere hadis, fıkıh, tasavvuf, tarih sağlık alanlarında birçok yayınla ilmi ve akademik düzeyde seçkin eserler sunan Server İletişim, Üsküdar Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla bir araya gelecek.

Dr. Hasan Tahsin Feyizli Ankara Kitap Fuarı Server Standında
Feyzü’l-Furkan tefsirli Kur’an-ı Kerîm mealinin müellifi Dr. Hasan Tahsin Feyizli, Ankara Kocatepe Camii avlusunda açılan kitap fuarındaki Server standında sevenleriyle buluşuyor.

Prof. Dr. Fatih Gültekin imza günü
Server Yayınları eserlerinden Gıda Katkı Maddeleri kitaplarının müellifi ve AKRA program yapımcısı Prof. Dr. Fatih Gültekin, İstanbul Beyazıt kitap fuarındaki Server standında okuyucularıyla buluşuyor.