28 Zilka'de 1443 | 27 Haziran 2022 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Güncel

Ana Sayfa Haber Güncel

Server İletişim Üsküdar Kitap Fuarında…

Son Güncelleme: 11 ŞUBAT 2015 - TSİ 17:28

Başta Feyzü'l Fûrkân Kur'an-ı Kerîm ve Açıklamalı Meali ile Mehmed Zâhid Kotku ve Mahmud Es’ad Coşan hocaefendilerin eserleri olmak üzere hadis, fıkıh, tasavvuf, tarih sağlık alanlarında birçok yayınla ilmi ve akademik düzeyde seçkin eserler sunan Server İletişim, Üsküdar Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla bir araya gelecek.

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği  1. Üsküdar Kitap Fuarı 14-22 Şubat 2015 tarihlerinde 10.30 - 20.00 saatleri arasında Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.  Server İletişim fuarda 62 nolu stantta yer alacak.

Gönüller Sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi’nin Hadislerle Nasihatler eseri, ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi’nin tercümesiyle Fuzûlî’nin Matlau’l Îİtikâd eseri, Prof. Dr. Fatih Gültekin tarafından kaleme alınan Gıda Katkı Maddeleri eserleri Server İletişim’in yakın zamanda okuyucusuyla buluşturduğu yayınlar arasında yer alıyor.

Server İletişim’den yapılan açıklamada, “Eserleri incelemek ve fuara özel indirimlerden istifade etmek isteyen okuyucularımızı Üsküdar Kitap Fuarı’na bekliyoruz” denildi.

AKRA FM