28 Zilka'de 1443 | 27 Haziran 2022 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Son Peygamber Platformu Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
'Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3' başvuruları başlıyor
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3” başvuruları başlıyor. 25 Ekim 2014 tarihinde www.ufkayolculuk.com adresinden yapılmaya başlanacak olan kayıtlar, 31 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

'Son Peygamber'in (sav) Hayatı' konulu Ufka Yolculuk yarışması kayıtları başladı
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına” kayıtlar başladı. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, ufkayolculuk.com adresine giderek yarışma başvuru formunu doldurmaları yeterli oluyor.

Kutlu Veladetin İhyası: Hayru’l Beşer - İnsanlığın En Hayırlısı (sas)
Son Peygamber Platformu ile İnsan ve Çevre Derneği BİNDER, Peygamber Efendimiz (sas)’in dünyayı teşriflerinin yıldönümü olan 12 Rebi’ül-evvel 1436, 2 Ocak 2015 Cuma akşamı, Fatih’teki Şehzadebaşı Camii’nde “Hayru’l Beşer - İnsanlığın En Hayırlısı (sas)” temalı kandil programı tertip edildi.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışması başvurularında son gün...
Türkiye ve dünya çapında düzenlenen “İdeal İnsan Son Peygamberin (sas) Hayatı” yarışması yoğun ilgi görüyor. Yarışmanın amacı, ideal insan Peygamber Efendimizin hayatını sahih kaynaklardan okumak, O’nu doğru anlamak ve tüm insanlığa layıkıyla anlatmak, hayatı O’nun gibi bilinçli yaşamak için toplumda farkındalığın oluşması.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışması’nın tanıtımları devam ediyor
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte bu yıl üçüncüsü düzenlediği ödüllü kitap okuma yarışmasının tanıtım ve kayıt çalışmaları sürenin bitimine iki hafta kala hızlandı.

Ufka Yolculuk online sınav müracaatları devam ediyor!
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu'nun birlikte düzenlediği “Son Peygamber’in (sav) Hayatı” konulu ve Umre ödüllü “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3” kayıtlarında rekor sayıya ulaşılırken, online sınav müracaatları ise devam ediyor.

Ufka Yolculuk-3 Türkiye ödülleri sahiplerini buldu
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Son Peygamber Platformu’nun birlikte gerçekleştirdiği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları - 3” kapsamında yapılan “İdeal İnsan Son Peygamber’in (sas) Hayatı” konulu bilgi yarışmasında dereceye girenler ödüllerine kavuştu.

'Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3' büyük ödülleri sahiplerini buldu
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu’nun birlikte gerçekleştirdiği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3” kapsamında yapılan “İdeal İnsan Son Peygamber’in (sas) Hayatı” konulu bilgi yarışmasının Türkiye geneli büyük ödülleri, sahiplerini buldu.

'Farkındalık' ve 'Çizgilerle Hadisler' sergileri Ankara'da açıldı
Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu tarafından hayat kılavuzumuz Kur’ân-ı Kerîm’e dikkat çekmek için düzenlenen "Farkındalık Sergisi" ile Son Peygamber Platformu tarafından Hz. Muhammed (s.a.s.)'in tanıtılması ve hadislerinin kolay bir şekilde yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen "Çizgilerle Hadisler Sergisi", Ankara’da açıldı.

8 Milyar Salavât'a davet...
Son Peygamber Platformu'nun, Mevlid 1437 “el-Muslih – O Islah Edendir (sas)” etkinliği kapsamında başlattığı “8 milyar salavat-ı şerife” kampanyası yoğun ilgi görüyor. Okunan salavat-ı şerifeler, 12 Rebiülevvel 1437, 22 Aralık 2015 Salı akşamına kadar www.8milyarsalavat.com adresindeki salavat sayacına kaydedilebiliyor.

Kutlu Veladetin İhyası: el-Muslih - O Islah Edendir (sas)
Son Peygamber Platformu ile İnsan ve Çevre Derneği BİNDER, Peygamber Efendimiz (sas)’in dünyayı teşriflerinin yıldönümü olan 12 Rebi’ül-evvel 1437, 22 Aralık 2015 Salı akşamı, Fatih’teki Eminönü Yeni Camii’nde “el-Muslih – O Islah Edendir (sas)” temalı kandil programı tertip ediyor.

Mevlid Kandilinde el-Muslih (sas) idrak edildi
Son Peygamber Platformu ile İnsan ve Çevre Derneği BİNDER, Peygamber Efendimiz (sas)’in dünyayı teşriflerinin yıldönümü olan 12 Rebi’ül-evvel 1437, 22 Aralık 2015 Salı akşamı, Fatih’teki Eminönü Yeni Camii’nde “el-Muslih – O Islah Edendir (sas)” temalı kandil programı tertip etti. İstanbul’daki programın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki camilerde el-Muslih programları tertip edildi.

1437-2016’nın en anlamlı kampanyası:Hadis-i şerif okuma yılı…
Uluslararası Ufka Yolculuk Kültür Yarışması heyeti tarafından, dünyada dostça yaşayanların Son Peygamberin mesajlarıyla buluşmalarını sağlamak amacıyla “hadis-i şerif okuma yılı” ilan edildi. Her mekânda, bireysel veya gruplar halinde hayatı anlamlı hale getirecek ve geniş kitlelerde farkındalık oluşturacak bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

Ufka yolculukta Gerede rekorları alt üst etti…
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu’nun birlikte düzenlediği hadis-i şerif temalı Ufka Yolculuk Kültür Yarışması’nın Bolu Gerede’de kısmını organize eden Gerede Erdemli Gençlik Eğitim Kültür ve Çevre Derneği büyük bir başarıya imza attı. 1.500’ün üzerinde kaydın yapıldığı 25 bin nüfuslu Gerede’de her 15 kişiden biri, her 5 öğrenciden biri Ufka Yolculuk Yarışması’na hazırlanıyor.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına başvuru rekoru
Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları için kayıtlar tamamlandı. Yarışmaya başvuru sayısı yeni bir rekoru da beraberinde getirdi. 3 Nisan 2016 Pazar günü gerçekleştirilecek 4. yarışma için 351.820 kişi başvuruda bulundu.